Brod-bud

Data dodania: 23-07-2019

Wyświetleń: 133 (unikalne: 95)


Brod-bud Brod-bud Brod-bud Brod-bud

Budowa i wykończenia pod klucz

Firma Brod-Bud działa branży usług remontowych od 2014 roku, stale podnosząc poziom realizowanych prac. Zajmujemy się świadczeniem usług ogólnobudowlanych, za szczególnym naciskiem na odnawianie mieszkań i domów.

Działamy na terenie Małopolski i okolic. Mamy duże doświadczenie zawodowe, posiadamy specjalistyczną wiedzę dotyczącą materiałów budowlanych i sposobów profesjonalnego remontowanie pomieszczeń. Dzięki wieloletniej pracy w branży budowlanej nauczyliśmy się również efektywnej współpracy z Klientem.

Wiemy, jak uciążliwe bywają remonty, a jeszcze bardziej - przeciągające się budowy, dlatego deklarujemy, że z nami nie będą musieli się Państwo martwić o niepewny termin zakończenia prac. Dopilnujemy by nasza ekipa wywiązała się z każdej pracy w ustalonym wcześniej z Państwem czasie .

Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny świadczonych przez firmę Brod-Bud usług, a także terminowość i rzetelność. Zatrudnieni przez nas pracownicy to specjaliści i fachowcy w swojej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Remonty i wykończenia wnętrz

Jeśli chcesz, by wnętrze Twojego mieszkania na nowo olśniło, stało się wygodniejsze, bardziej praktyczne i po prostu czyste – skorzystaj z usług naszej firmy remontowej. Przekonasz się, że remont nie musi być uciążliwy, a budowa domu może okazać się czystą przyjemnością (jeśli zlecisz ją nam).

W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • malowanie dachów
  • malowanie wnętrz
  • kafelkowanie
  • zakładanie trawników

Poszerzenie naszej oferty stanowią prace związane z usługami brukarskimi, takimi jak: kładzenie kostki brukowej. Ponadto zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi oraz instalacjami centralnego ogrzewania.

Wśród naszych usług znajdują się także:

  • elewacje
  • izolacje budynków
  • drenaż fundamentów
  • docieplenia budynków
  • remonty poddaszy

Solidna ekipa remontowa

Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie - każde powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwane i staramy się wykonać je z dużą precyzją i jak najlepiej. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego wszystkie prace realizujemy tak, byśmy mogli być dumni z efektu.Kategoria: Budowlane

Region: Małopolskie

Adres: 32-090 Słomniki, Niedźwiedź 158A
Num. tel.: 503358510

Adres email: biuro@brodbud-docieplenia-elewacje.plR E K L A M A
Formularz kontaktowy


captchaBack to top