Borose

Data dodania: 23-07-2019

Wyświetleń: 209 (unikalne: 129)


Borose Borose Borose Borose Borose Borose

Borose to firma, która powstała z pasji. Zamiłowanie do piękna, do otaczania się estetyką najwyższej jakości i chęć budowania szczęśliwego życia w najdogodniejszych okolicznościach – to przesłanki, które nami kierują każdego dnia.

Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych od generalnego wykonawstwa budowy domów i innych budynków, przez remonty stanów surowych, kompleksowe wykończenie wnętrz, nadzory budowlane, usługi kierownika budowy, aż po rozbiórkę i wyburzanie budynków.

Cechy, które nas wyróżniają to perfekcjonizm, energia twórcza i profesjonalizm. Nie pozwalamy sobie na niedokładność lub wybieranie kompromisowych rozwiązań. To, co budujemy musi być doskonałe i bez zarzutu. Dzięki temu potrafimy doskonale odzwierciedlić oczekiwania klienta.

BROSEBUDOWA DOMÓW

W ramach naszych usług budowlanych oferujemy zarówno generalne wykonawstwo i realizację inwestycji w całym procesie budowy, jak i wykonanie jedynie poszczególnych robót.

Budowę domów przeprowadzamy dokładnie wg projektów przygotowanych przez architekta pozostając z nim w stałym kontakcie i współpracy. Budowy domów oddajemy w stanach surowych i deweloperskich. Na życzenie klienta zajmujemy się również wykończeniem wnętrz i oddaniem domu pod klucz.

Budowa domów jest zadaniem wymagającym najwyższych umiejętności i obszernej wiedzy. Dobór atestowanych materiałów, formalności w urzędach i podejmowanie technicznych decyzji w trakcie realizacji to bardzo szeroki zakres obowiązków. Podejmując się budowy domów bierzemy je na siebie, aby móc jak najpełniej odciążyć klienta i oszczędzić mu niepotrzebnego stresu.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy, Góry Kalwarii i okolicach, jednakże jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

BROSEREMONTY I WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Remont i wykończenie wnętrza to ostatni etap usług budowlanych, na którym zaledwie krok dzieli Was od zamieszkania w swoim wymarzonym mieszkaniu. Wykonując remonty ściśle wg projektu architekta dajemy Ci gwarancję bezawaryjności prac i niezawodności końcowego efektu.

Wykonując kompleksowe wykończenie wnętrz zdejmujemy z inwestora cały szereg problemów i obowiązków. Dzięki osobie koordynatora, który pozostaje w stałym kontakcie z klientem, mamy pewność, że mieszkanie zostanie wykończone zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami.

Podejmiemy się wszelkich prac remontowych w Warszawie, Górze Kalwarii i okolicach, nawet tych niestandardowych oraz wymagających nieszablonowego myślenia i najnowocześniejszych rozwiązań.

BROSENADZORY BUDOWLANE

Nadzory budowlane to dziedzina, w której liczy się wiedza i kompetencje. Budowa domów i innych budynków powinna być dokładnie i na bieżąco nadzorowana, aby na żadnym z jej etapów nie doszło do nieprawidłowości mogących zagrozić prawidłowemu funkcjonowaniu lokalu i bezpieczeństwu użytkowników.

Posiadamy wszelkie niezbędne kompetencje, aby pełnić rolę kierownika budowy w całym procesie budowy domu lub na poszczególnych etapach usług budowlanych. Prowadząc nadzory budowlane pozostajemy w stałym kontakcie z wykonawcą oraz inwestorem niezwłocznie informując o wynikach przeprowadzonych kontroli. Decydując się na budowę domu w Warszawie lub okolicach koniecznie skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania z kierownikiem budowy.

Dodatkową formą nadzoru budowlanego jest działalność inspektora nadzoru, który dodatkowo chroni interesy inwestora. Ponadto sporządzamy przedmiary, obmiary robót, pomiar powierzchni oraz inwentaryzacje budowlane.

BROSEROZBIÓRKA I WYBURZENIA

Wśród oferowanych przez nas usług budowlanych znajduje się również wyburzanie ścian we wnętrzach lokali. Wyburzanie może zostać wykonane zarówno wg projektu zaplanowanego przez architekta lub wg zamysłu klienta. W ramach przeprowadzanej usługi gwarantujemy również wyniesienie cegieł i gruzu i pozostawienie pomieszczenia w bardzo dobrym stanie. Prace te są często niezbędnym punktem wyjścia dla przeprowadzenia skutecznego i efektywnego remontu.

Do wyburzania możemy zaangażować również sprzęt ciężki typu koparka i wywrotka. Dzięki temu możemy przeprowadzić rozbiórkę nawet całych budynków o różnych gabarytach. W razie potrzeby możemy sporządzić dokładny projekt rozbiórki oraz wyręczyć klienta we wszelkich kwestiach związanych z zapewnieniem wszelkich koniecznych do legalnego wyburzenia formalności i uzyskania stosownych pozwoleń.

  • NIP: 1231007416
  • REGON: 015603600


Kategoria: Budowlane

Region: Mazowieckie

Adres: Dominikańska 9/28, 05-530 Góra Kalwaria, Polska
URL: http://borose.pl
Num. tel.: +48 694 438 879

Adres email: kontakt@borose.plR E K L A M A


Formularz kontaktowy


captchaBack to top