BARTOSZ POPŁAWSKI

Data dodania: 24-06-2019

Wyświetleń: 436 (unikalne: 267)


BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI BARTOSZ POPŁAWSKI

 

Dzień dobry, nazywam się Bartosz Popławski i jestem elektrykiem. Działalność wykonuję w Krakowie oraz w najbliższych sąsiadujących miejscowościach. Wybrałem ten zawód, ponieważ od dziecka interesuję się elektryką. Zawsze interesowała mnie elektryczna część świata. Swoją pracę wykonuję z pasji, to dla mnie sposób na życie, pomoc ludziom w nagłych usterkach sprawia mi dużą przyjemność. Celem mojej działalności jest natychmiastowe rozwiązanie problemu Klienta. Zapraszam do kontaktu ze mną.

CO WYRÓŻNIA MOJĄ FIRMĘ? ELEKTRO-BAR W KRAKOWIE

  • pracuję 24/7 – jako pogotowie elektryczne,
  • stale się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach,
  • posiadam profesjonalny sprzęt elektryczny,
  • dojeżdżam własnym samochodem,
  • mam wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu,
  • świadczę usługi dla Klientów indywidualnych i firm,
  • docieram do każdej dzielnicy Krakowa,
  • oraz do okolicznych miejscowości.

Moja firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu elektryki. Projektuję i wykonuję instalacje elektryczne w budownictwie ogólnym. Oprócz tego remontuję instalacje elektryczne i sprawdzam ich stan.

W mojej pracy największy nacisk kładę na pomoc Klientowi. W związku z tym pełnię usługi jako pogotowie elektryczne. Jestem dostępny całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Ponadto specjalizuję się w montażu kamer przemysłowych. Zakładam kamery przemysłowe w wybranych przez Klienta miejscach: w restauracjach, biurach, halach czy prywatnych domach. Decyzję o wyborze kamery podejmuję po konsultacji z Klientem. W ramach moich prac kupuję oraz montuję kamery i inne niezbędne do jej zamontowania elementy.

Ze względu na jej przeznaczenie wyróżnia się:

  • kamerę zewnętrzną – przeznaczoną do pracy w otwartej przestrzeni (obiekty sportowe, parki),
  • kamerę wewnętrzną – używaną w miejscach zamkniętych (restauracje, magazyny, szkoły).

Jednak ten podział nie jest sztywno określony, niektóre kamery zewnętrzne dobrze sprawdzą się w zamkniętej przestrzeni.
Dzięki ogromnemu wyborowi kamer, każdy Klient znajdzie taką, która sprosta jego oczekiwaniom. Więcej informacji znajdziecie w zakładce OFERTA.

+48 795 784 511
bartoszpoplawski93@gmail.com


Kamera przemysłowa jest najistotniejszym elementem składającym się na system monitoringu wizyjnego. Kamera w systemie CCTV rejestruje obraz w zamkniętym systemie odbiorczym.Kategoria: Instalacje > Elektryczne

Region: Małopolskie

Obszar działania: Kraków i okolice

Adres: Widok 2/96, 31-564, Polska

Adres email: bartoszpoplawski93@gmail.comR E K L A M A


Formularz kontaktowy


captchaBack to top